bboyevent-logo-print
BboyEvent.com presents:

like 0 Likes

TU i TERAZ 2019

https://www.facebook.com/events/367581313966185/

Description:
Bitwy taneczne pod hasłem TU i TERAZ w kategoriach BREAK DANCE oraz HIP HOP zostaną zorganizowane po raz pierwszy w Mrokowie. Obydwie kategorie taneczne odbędą się na zasadzie rywalizacji 1vs1 do muzyki ustalonej przez organizatora. Uczestnicy będą toczyć ze sobą walki systemem pucharowym na drodze eliminacji, które wyłonią najlepszych tancerzy w gminie Lesznowola. Finaliści otrzymają okolicznościowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Impreza ma na celu popularyzację tańca ulicznego (street dance) jako alternatywy spędzania czasu wolnego oraz integrację grup młodzieżowych z terenu gminy. Turniej pozwoli wyłonić największe talenty oraz zachęci obserwatorów do większego zainteresowania muzyką i tańcem jako dziedzinami sztuki.
Impreza adresowana jest do wszystkich osób, które kochają taniec i chcą się rozwijać poprzez konfrontację swoich umiejętności tanecznych z tancerzami, uczęszczającymi do szkół publicznych i prywatnych z terenu całej gminy Lesznowola.
Date:
May 16, 2019 (14:00) - May 16, 2019 (22:00)
Judge(s):
SĘDZIOWIE: 1. ARKADIUSZ „SNAKE” SKUZA 2. SŁAWOMIR „ WILKU” WILK 3. SZYMON „MONEK” SPYCHALSKI
Prize:
NAGRODY: Wszyscy finaliści za zajęcie I, II i III miejsca otrzymają puchar, medal, dyplom oraz nagrodę niespodziankę od sponsora.

Address:
Marii Świątkiewicz 2a, Mroków, Poland

Organizer:
Bboy Event Team