like 0 Likes

Rest in Beats battle 2018

https://www.facebook.com/events/2001136866765696/

Info:
Rest in Beats vznikl na podporu taneční komunity a především, jako příležitost pro předání zkušeností mladší generaci. Snažíme se vytvářet kvalitu a to v podobě skvělé poroty, djs, prostředí, konceptu, hudby, tanečníků a v neposlední řadě se snažíme zajistit kvalitní výhry.

Rest in Beats je mezinárodní taneční battle v ČR, který si našel své místo na taneční scéně již 3. ročníkem. Rest nabízí ojedinělý koncept samotných battles, kde je každý nucen stále přemýšlet nad strategií a spolupracovat s lidma, se kterýma by se za normálních okolností nikdy do battlu nedostal a společnými silami to dotáhnout k samotnému vítězství a slovo prohra pro žádného tanečníka neznamená konec v battlu, také neexistuje limit v postupu ze samotné preselekce.

Návštěvník může vidět né jen taneční špičku z celé ČR, ale také velmi uznávané tanečníky z x dalších zemí a zažít úžasný zážitek v podobě tanečních soubojů a samotné strategie tanečníků.


Rest in Beats will be back in 2018. We do this for our dance community and we will try to make event with SOUL. Our goal is to have great JAM for dancers where they can have fun.

This is gonna be 3rd edition of our international battle which hit the scene with new and fresh concept and from what we heard - dancers like it. Rest in beats is celebration of Street dance at its fullest. We want to add strategy for the battles so every choice matters.

Visitors will have opportunity to see great dancing not only from LOCAL dancers but also from the international guests and stars.

Looking forward to see you in 2018 - SAVE THE DATE 3.11.2018
Date:
November 03, 2018 (10:00) - Nov 03, 2018 (21:00)

Address:
Sokolská 13, Boskovice, Czechia

Organizer:
Bboy Event Team